Lýsing
Dining table with Orio stainless steel table base in copper lacquer and table top in marble look with copper brushed aluminium edges (2 mm). Supplied disassembled, including fixing material for the table base. Only suitable for indoor use.
95.760 kr.
Dining table with Orio stainless steel table base in copper lacquer and table top in marble look with copper brushed aluminium edges (2 mm). Supplied disassembled, including fixing material for the table base. Only suitable for indoor use.
| Hæð | 75 cm |
|---|---|
| Litur | Table top white/copper/marbled, base copper |
| Stærð | 75x80 cm (HxØ) |
| Style | round |
| Flokkar | Furniture > Table frames;Furniture > Furniture by themes > Restaurant furniture;Furniture > Tables > Dining tables;Furniture > Table bases |
| Nafn | Dining table Marvani table base stainless steel copper |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30257771 |
| Hæð | 75 cm |
|---|---|
| Litur | Table top copper/marbled/black, base copper |
| Stærð | 75x80 cm (HxØ) |
| Style | round |
| Flokkar | Furniture > Tables > Dining tables;Furniture > Table bases;Furniture > Furniture by themes > Restaurant furniture;Furniture > Table frames |
| Nafn | Dining table Marvani table base stainless steel copper |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30257770 |
