Lýsing
Dining table Kentucky consists of a solid wood table top in natural oak color and a table frame FINO made of powder-coated steel in black. Easy assembly, the table top is attached to the table frame using the supplied fastening material.
Dining table Kentucky consists of a solid wood table top in natural oak color and a table frame FINO made of powder-coated steel in black. Easy assembly, the table top is attached to the table frame using the supplied fastening material.
| Hæð | 75 cm |
|---|---|
| Breidd | 80 cm |
| Lengd | 80 cm |
| Litur | Table top oak/natural, base black |
| Stærð | 80x80x75 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Furniture > Tables > Dining tables |
| Nafn | Dining table Kentucky |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30106606 |
