Lýsing
Table made of powder-coated black steel frame and real wood veneered material tops. Equipped with adjustable glides. Easy to clean. Only suitable for indoor use. Please order matching bench of the series Acerios at the same time.
125.685 kr. – 135.450 kr.Price range: 125.685 kr. through 135.450 kr.
Table made of powder-coated black steel frame and real wood veneered material tops. Equipped with adjustable glides. Easy to clean. Only suitable for indoor use. Please order matching bench of the series Acerios at the same time.
| Hæð | 76 cm |
|---|---|
| Breidd | 80 cm |
| Lengd | 160 cm |
| Litur | Table top black, base black |
| Stærð | 160x80x76 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Furniture > Tables > Dining tables |
| Nafn | Dining table Acerios |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30195050 |
| Hæð | 76 cm |
|---|---|
| Breidd | 80 cm |
| Lengd | 160 cm |
| Litur | Table top wild oak, base black |
| Stærð | 160x80x76 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Furniture > Tables > Dining tables |
| Nafn | Dining table Acerios |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30099992 |
| Hæð | 76 cm |
|---|---|
| Breidd | 80 cm |
| Lengd | 160 cm |
| Litur | Table top wild oak, base olive |
| Stærð | 160x80x76 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Furniture > Tables > Dining tables |
| Nafn | Dining table Acerios |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30250326 |
