Lýsing
Decorative set made of porcelain consisting of two deers.
Decorative set made of porcelain consisting of two deers.
| Hæð | 3.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 6.8 cm |
| Litur | light-green |
| Stærð | 6.8x6.3x3.5 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Deer set Medine 2-piece |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30107646 |
