Lýsing
Rustic charm with an astounding effect — hand-decorated and individually inspired by the changing of the seasons, add warmth and rustic style to your table with this versatile hand-painted design, available in 15 stunning colors.
41.324 kr. – 61.978 kr.Price range: 41.324 kr. through 61.978 kr.
Rustic charm with an astounding effect — hand-decorated and individually inspired by the changing of the seasons, add warmth and rustic style to your table with this versatile hand-painted design, available in 15 stunning colors.
| Afbrigði | 12 piece / Pack |
|---|---|
| Litur | white/brown |
| Stærð | 320 ml, 22.5 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Stonecast Barley White Coupe |
| Vörumerki | Churchill |
| Vörunúmer | 30135949 |
| Hæð | 4.4 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | white/brown |
| Stærð | 2400 ml, 31x4.4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Stonecast Barley White Coupe |
| Vörumerki | Churchill |
| Vörunúmer | 30135950 |
| Afbrigði | 12 piece / Pack |
|---|---|
| Litur | white/brown |
| Stærð | 450 ml, 25 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Stonecast Barley White Coupe |
| Vörumerki | Churchill |
| Vörunúmer | 30135942 |
| Afbrigði | 12 piece / Pack |
|---|---|
| Litur | white/brown |
| Stærð | 530 ml, 27 cm (Ø) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Stonecast Barley White Coupe |
| Vörumerki | Churchill |
| Vörunúmer | 30135946 |
