Lýsing
Colored porcelain plates with a rustic look. With irregular speckles. Each piece is unique. Premium porcelain in heavy quality. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain plates with a rustic look. With irregular speckles. Each piece is unique. Premium porcelain in heavy quality. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | light-grey |
| Stærð | 900 ml, 25.2x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Nebro |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235270 |
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | light-green |
| Stærð | 900 ml, 25.2x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Nebro |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235261 |
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | yellow |
| Stærð | 900 ml, 25.2x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Nebro |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235268 |
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | light-blue |
| Stærð | 900 ml, 25.2x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates |
| Nafn | Deep plate Nebro |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235267 |
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | blue |
| Stærð | 900 ml, 25.2x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Nebro |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235231 |
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | red |
| Stærð | 900 ml, 25.2x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Nebro |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235237 |
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 900 ml, 25.2x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Nebro |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235269 |
