Lýsing
White porcelain plate with colored rim. Extremely robust. Suitable for system catering. Dishwasher safe and microwaveable.
8.570 kr. – 8.729 kr.Price range: 8.570 kr. through 8.729 kr.
White porcelain plate with colored rim. Extremely robust. Suitable for system catering. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.6 cm |
|---|---|
| Litur | white/red |
| Stærð | 350 ml, 23.5x4.6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Multi-Color |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30056001 |
| Hæð | 4.6 cm |
|---|---|
| Litur | white/blue |
| Stærð | 350 ml, 23.5x4.6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Multi-Color |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30055999 |
| Hæð | 4.6 cm |
|---|---|
| Litur | white/orange |
| Stærð | 350 ml, 23.5x4.6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Multi-Color |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30056000 |
| Hæð | 4.6 cm |
|---|---|
| Litur | white/green |
| Stærð | 350 ml, 23.5x4.6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Multi-Color |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30055998 |
