Lýsing
White plate made of porcelain. Smooth flag. Modern square shape. Dishwasher safe and microwaveable.
White plate made of porcelain. Smooth flag. Modern square shape. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 3.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 21.5 cm |
| Lengd | 21.5 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 310 ml, 21.5x21.5x3.5 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Angular plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates |
| Nafn | Deep plate Jazz |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30124934 |
