Lýsing
Porcelain plate. Without flag. Sturdy design. Dishwasher safe and microwaveable.
11.432 kr. – 15.248 kr.Price range: 11.432 kr. through 15.248 kr.
Porcelain plate. Without flag. Sturdy design. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 800 ml, 22.4x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Guscia |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30254389 |
| Hæð | 4.3 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 800 ml, 22.4x4.3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Guscia |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30254390 |
| Hæð | 3.8 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 430 ml, 17.3x3.8 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Guscia |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30254375 |
| Hæð | 3.8 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 430 ml, 17.3x3.8 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Guscia |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30254381 |
