Lýsing
Colorful porcelain plates with a beautiful wave design. Dishwasher safe and microwaveable.
Colorful porcelain plates with a beautiful wave design. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.6 cm |
|---|---|
| Litur | green/beige |
| Stærð | 300 ml, 23x4.6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Flora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30236556 |
| Hæð | 4.6 cm |
|---|---|
| Litur | blue/beige |
| Stærð | 300 ml, 23x4.6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Flora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30236554 |
| Hæð | 4.6 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 300 ml, 23x4.6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Flora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30236560 |
| Hæð | 4.6 cm |
|---|---|
| Litur | rose/beige |
| Stærð | 300 ml, 23x4.6 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Flora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30236563 |
