Lýsing
100% polyacrylic. Outdoor decorative cushion cover in a modern leaf design. Fabric with high light fastness. Ideal for outdoor use. Can be perfectly combined with products of the same color from the Goa, Waves and Blanca series.
100% polyacrylic. Outdoor decorative cushion cover in a modern leaf design. Fabric with high light fastness. Ideal for outdoor use. Can be perfectly combined with products of the same color from the Goa, Waves and Blanca series.
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | blue |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Textiles > Outdoor textiles > Outdoor cushions;Decoration > Decorative cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative cushion cover Leaf |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30126541 |
| Breidd | 40 cm |
|---|---|
| Lengd | 40 cm |
| Litur | yellow |
| Stærð | 40x40 cm (WxL) |
| Style | square |
| Flokkar | Decoration > Decorative cushions;Textiles > Outdoor textiles > Outdoor cushions;Textiles > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative cushion cover Leaf |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30126545 |
