Lýsing
90% cotton, 10% linen. Weight approx. 230 g/m². Pillow cover printed on both sides with modern fir tree design, made of blended fabric. Zipper for quick bedding changes. Supplied without filling.
4.105 kr.
90% cotton, 10% linen. Weight approx. 230 g/m². Pillow cover printed on both sides with modern fir tree design, made of blended fabric. Zipper for quick bedding changes. Supplied without filling.
| Breidd | 50 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | light-grey/dark-grey |
| Stærð | 50x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Decorative cushions;Decoration > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative cushion cover Brixen |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30133875 |
| Breidd | 50 cm |
|---|---|
| Lengd | 50 cm |
| Litur | beige/dark-green |
| Stærð | 50x50 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Decorative cushions;Decoration > Decorative cushions |
| Nafn | Decorative cushion cover Brixen |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30133872 |
