Lýsing
Sturdy lid. The PURE lid impresses with its high stability and practical spoon recess.
Sturdy lid. The PURE lid impresses with its high stability and practical spoon recess.
| Hæð | 1.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 19.5 cm |
| Lengd | 19.5 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | 19.5x19.5x1.5 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Buffet > Buffet bowls > Lid for bowls |
| Nafn | Lid for bowl Slate |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30083176 |
